Poskytujeme kompletní služby v oblasti autodopravy

Nabízíme vnitrostátní i mezinárodní autodopravu do 20 tun. Disponujeme vozy o objemech nákladového prostoru od 3m³ do 24m³. Specializujeme se na menší převozy do hmotnosti 3,5t, rozvoz zásilek, zboží a kurýrní služby. Největší výhodou tohoto typu přepravy je především výrazná úspora finančních prostředků oproti kamionové autodopravě. Samozřejmě se vyplatí pouze u menšího objemu zboží nebo menší zásilky.

Máme pravidelně servisovaný vozový park a zkušené řidiče. Disponujeme také veškerým manipulačním a fixačním vybavením pro zajištění nákladu.

Jsme středně velká spediční firma a od svého vzniku se orientuje na státy celé Evropy. K jejím doplňujícím destinacím patří zejména Severské státy. Nezanedbatelná část zásilek směruje také do/z Holandska. V dnešní době, ale naše firma pokrývá Evropu, kdy rozsah svých služeb rozšiřuje a přizpůsobuje požadavkům svých klientů.

V nákladní dopravě jsou ceny smluvní podle místa, času, povahy, váhy a objemu přepravovaného zboží. Vždy se ale budeme snažit přepravu Vašeho zboží zajistit za co nejlepších podmínek se zachováním standardu kvality služby

Provádíme stěhování jakýchkoliv prostor : Provádíme ekonomické stěhování komerčních i menších prostor, jako jsou kanceláře a malé byty. Našim zákazníkům nabízíme výhodné podmínky