Poskytujeme kompletní služby v oblasti elektroinstalací

Vytvoříme úplnou elektroinstalaci domů a bytů od projektu až po revizní zprávu. Dodáme veškeré potřebné prvky pro rozvaděč i rozvody, přivezeme a namontujeme elektrické spotřebiče dle vašeho přání. Navrhneme umístění a druh osvětlovacích prvků od zářivek po bodové halogenové lampy s plynulou regulací výkonu a dálkovým ovládáním. Uspokojíme i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti elektro. Zaměřujeme se na elektroinstalace novostaveb i na opravy elektroinstalace ve starších bytech. Opravy elektroinstalace děláme zejména v rámci částečné či celkové rekonstrukce objektu. Pokud tedy plánujete opravu či rekonstrukci bytu, s důvěrou se na nás obraťte. Ať už plánujete rekonstrukci bytového jádra či rozsáhlejší rekonstrukci elektroinstalace, jsme tu pro vás.

Uděláme pro vás kompletní rozvody elektřiny, včetně případného projektu. Montujeme také rozvaděče, elektrické zásuvky, vypínače, datové zásuvky, telefonní rozvody, počítačové rozvody, také rozvody kabelů osvětlení. Nabízíme profesionalitu, kvalitu, příznivé ceny a dodržení domluvených termínů.

Elektroinstalační práce provádíme jak u novostaveb rodinných domů, tak i v rámci částečné nebo úplné rekonstrukce domů. V oblasti elektroinstalace rodinného domu zajišťujeme vše.

Provádíme veškeré elektroinstalační práce v průmyslové sféře. Rozvody elektrických, telefonních i počítačových sítí, montáže rozvaděčů a osvětlovacích soustav, instalace kanálů pro elektrické vedení, dodávky a připojení strojů a zařízení, vybavení řídicích místností technologických procesů, vrátnic, kamerových ústředen…